:: بازدید مدیرعامل محترم بانک ملی ایران جناب آقای دکتر محمدرضا فرزین

بازدید مدیرعامل محترم بانک ملی ایران جناب آقای دکتر محمدرضا فرزین از شرکت …………   ۱۴۰۱/۵/۲۳

در بازدید جناب آقای دکتر محمدرضا فرزین و هيئت همراه ايشان، جناب آقای مهندس بابائی ضمن قدردانی از خدمات شایسته بانک ملی ایران به واحدهای اقتصادی، فرمودند: به لطف خداوند متعال، حمایت‌های سيستم بانکي كشور و تلاش شبانه‌روزی همکاران، امروز یکی از مشتریان خوش حساب نظام بانکی کشور هستیم.
ایشان با تاکید بر اینکه بانک ملی ایران همواره در شرایط سخت همراه ما بوده است، تصریح کردند: مسیری که ما امروز با حمایت این بانک طی کردیم، می‌تواند الگویی برای دیگر واحدهای صنعتی باشد.
جناب آقای دکتر فرزین نيز در این بازدید از شرکت لوله و ماشین سازی ایران به عنوان اولین واحد صنعتی ذوب و تولیدکننده چدن در کشور، بر حمایت ویژه از بنگاه‌های تولیدی تاکید و فرمودند: مهم‌ترین وظیفه یک بانک، تامین مالی بنگاه‌های تولیدی است و امروز با شکل‌گیری بانکداری جامع و بانکداری شرکتی در بانک ملی ایران، این بنگاه‌ها می‌توانند از خدمات ویژه‌تری بدون طی بروکراسی‌های ادارای بهره گیرند.
ایشان با بیان اینکه بانک ملی ایران از مردم و برای مردم بوده و سود آن نیز در رضایتمندی مردم خلاصه می‌شود، افزود: با محصولات و خدمات متنوع‌تری میزبان بخش‌های صنعتی و تولیدی کشور هستیم.
وی با ابراز خرسندی از رضایتمندی مدیران شرکت لوله و ماشین سازی ایران از خدمات این بانک تصریح کرد: بانک ملی ایران علی‌رغم محدودیت‌های ارزی کشور، بزرگترین شبکه ارزی را داراست و می‌تواند در بحث تأمین مالی ارزی نیز در کنار واحدهای اقتصادی از جمله شرکت لوله و ماشین سازی ایران باشد.
دکتر فرزین با ابراز اینکه عامل مهم در پایداری تولید، وجود بازار برای عرضه محصول است، بیان کردند: خوشبختانه این شرکت بازار خوبی برای فروش محصولات خود دارد و بانک ملی ایران نیز آمادگی داشته تا هر گونه خدمات مالی و اعتباری که بتواند میزان تولید واحد را افزایش دهد، ارایه کند.
مدیرعامل بانک ملی ایران خاطر نشان کرد: شرکت لوله و ماشین سازی ایران قطعا از مشتریان ویژه بانکداری شرکتی بانک ملی ایران خواهد بود و امیدواریم بتوانیم خدمات بهتر و شایسته‌تری را برای توسعه بازار و صنعت کشور ارائه کنیم.